Vítězství v krajském kole přeboru škol

11.05.2018 22:36

Ve čtvrtek 10.5. jsme v Krčském lese reprezentovali ZŠ Řevnice v krajském kole přeboru škol. V kategorii závodníků z prvního stupně škol středočeského kraje jsme zvítězili. Po loňském stříbrném poháru jsme letos pro řevnickou školu získali pohár zlatý! Do výsledku se započátávaly body za dva nejlepší závodníky školy v každé kategorii. K vítězství nám pomohlo, že ve všech čtyřech kategoriích máme zkušené běžce:) V jednotlivcích nejlépe dopadl Nikola, který získal bronzovou medaili v kategorii H5. Na předních pozicích se umístili i další: v D3 byly Madla a Žofka na 4. a 5. místě, v D5 Agáta 5. a Julie L. 6., v D7 Bětka M. 5., v H3 Vávra 5. a v H5 Matyáš 6. Pěkně běželi i ostatní - podívejte se na výsledky jednotlivců.

Ve fotogalerii je několik momentek ze závodu.