Závody

 

termínovka pražské oblasti 2018

 

Závody podzim 2018:

22.9. PŽ 1 Nový Knín - výsledky

23.9. PŽ 2 Krňany - výsledky

7.10. PŽ 3 Mladá Boleslav - při Světovém poháru v OB! - výsledky

20.10. PŽ 4 Požáry (u Kamenice) - výsledky

21.10. PŽ 5 Požáry - výsledky

4.11. PŽ 6 Červená hlína - Všenory - výsledky

11.11. Velká Kunratická - výsledky

 

Závody jaro 2018:

25.3. PŽ 1 Červený Mlýn u Rakovníka - výsledky

  8.4. PŽ 2 Malíkovice (u Slaného) - výsledky

14.4. PŽ 3 Aldašín (Konojedy) - výsledky

21.4. PŽ 4 Slaný - výsledky

22.4. PŽ 5 Chyňava - výsledky

5.5. a 6.5. ŽB - Čechy + ŽA u Hostomic - výsledky, web závodu

13.5. PŽ 6 Kytín - výsledky

23.5. PPŽ 2 a WOD Milíčovský háj - výsledky

2.6. PŽ 7 Ondřejov - výsledky

6.6. PPŽ 4 Krčský les

9.6. a 10.6. ŽB Hluboká u Žihle - web závodu

13.6. PPŽ 5 Prosek

 

 

Závody podzim 2017:

30.09.17 FSP Oblastní žebříček, PŽ1 KL Jíloviště - výsledky

01.10.17 DKL Oblastní žebříček, PŽ2 S Stochov - výsledky

21.10. a 22.10.17 KAM Oblastní žebříčky, PŽ3, 4 KT Babice - výsledkySo, výsledkyNe

05.11.17 SLA Oblastní žebříček, PŽ5 KT Liščí rokle - výsledky

12.11.17 Velká Kunratická - web

 

Závody jaro 2017:

3. a 4.6. ŽA, ŽB-Čechy Řitka - výsledky sobota, výsledky neděle

31.5. PPŽ Troja - výsledky

27.5. PŽ a mistrovství oblasti na klasické trati Dobříš - výsledky

24.5. PPŽ a WOD Roztyly - výsledky

8.5. PŽ Mníšek pod Brdy - výsledky

22.4. PŽ a mistrovství oblasti na krátké trati Týnec nad Sázavou - výsledky

8.4. PŽ Kozmice-Hartošice - výsledky

2.4. PŽ a mistrovství oblasti ve sprintu Mšeno - výsledky

1.4. PŽ Praha-Přední Kopanina - výsledky

 

 

Závody na podzim 2016:

24.9. oblastní žebříček Malá Chuchle - výsledky

25.9. oblastní žebříček Mšec - výsledky

22. a 23.10. oblastní žebříčky u Kamenice - výsledky sobota, výsledky neděle

 

Vypravili jsme se již na řadu závodů a získali spoustu zkušeností i několik medailí.

2016:

8.6. PPŽ Bohnice - výsledky a 15.6. PPŽ Hrádek - výsledky

14. a 15.5. ŽB-Čechy Halouny - výsledky sobota, výsledky neděle

11.5. PPŽ Invalidovna - výsledky

23.4. a 24.4. oblastní žebříčky Jíloviště - výsledky sobota, výsledky neděle

10.4. oblastní žebříček Stará Huť u Dobříše - výsledky

2.4. a 3.4. oblastní žebříčky Rakovník - výsledky sobota, výsledky neděle

2015:

3.10. oblastní žebříček na mapě Kamenná - Lesní divadlo Řevnice (výsledky)

4.10. oblastní žebříček na mapě Kamenná - Lesní divadlo Řevnice (výsledky)

20.9. oblastní žebříček na mapě Voskovka - Krňany (výsledky)

14.6. oblastní žebříček - Březina u Rokycan (výsledky)

10.6. závod PPŽ v Roztokách - mapa Vrabec (výsledky)

3.6. závod PPŽ v Kunratickém lese - mapa Hrádek (výsledky)

24.5. oblastní žebříček na mapě Aldašín - Jevany (stránky závodu)     

18.4. oblastní mistrovství ve sprintu – Buštěhrad    (stránky závodu)

12.4. oblastní mistrovství na mapě Liščí rokle – Velká Černoc    (stránky závodu)     

11.4. oblastní mistrovství štafet a veřejný závod - Chuchelský háj (stránky závodu)

28.3. oblastní žebříček na mapě Bor – Oseček u Poděbrad   (stránky závodu)     

22.3. oblastní žebříček na mapě Juliána – Přední Kopanina   (stránky závodu)